Frenkeeho životní pojištění

pro klidnější život

Frenkeeho životní pojištění

Jedině životní pojištění, které odpovídá co nejpřesněji vaší rodinné a finanční situaci, vás spolehlivě ochrání. Proto potřebuji několik údajů.

Frenkeeho životní pojištění

Znám mnoho příběhů špatně pojištěných cestovatelů, kterým se dovolená prodražila o pořádný balík. Pomůžu vám, abyste se nestali jedním z nich.
Příběhy, které bolí tělo i peněženku

Příběhy, které bolí tělo i peněženku

Znám mnoho příběhů špatně pojištěných rodin, které nedostaly plnění ze životního pojištění, se kterým počítaly, nebo jim ho pojišťovna zkrátila.

Na co se životní pojištění vztahuje?

Smrt

Pokud dojde na nejhorší, vaše rodina získá prostředky na pohodlný život.

Invalidita

Stal se vám úraz, nebo vás postihla nemoc? Životko pokryje výpadek příjmů a zaplatí rentu.

Pracovní neschopnost

Nemůžete pracovat? Z živctka získáte denní, nebo měsíční částku, aby rodinný rozpočet neutrpěl.

Hypotéka

Vzali jste si úvěr? Z životního pojištění poplatíte hypotéku a jiné závazky.

Závažné nemoci

Nemoc je mnohem pravděpodobnější než úraz a na některé se vztahuje dokonce vyšší plnění.

Hospitalizace

S životkem získáte plnění za každý den v nemocnici, kdy nemůžete pracovat a žít naplno.

Jak funguje online sjednání životního pojištění?

  1. Vyplňte několik údajů Bez přesného zadání nepřipravím smysluplnou nabídku.
  2. Proberte detaily s mými kolegy a zeptejte se, co vás zajímá Možná se budeme potřebovat ještě na něco zeptat. Nebo budete mít sami dotazy. Spojíme se s vámi po telefonu, e-mailem, nebo přes váš zákaznický Sejf. Záleží na vás, ale telefon funguje nejlíp. Je to prostě rychlé.
  3. Získejte ZDARMA návrhy životního pojištění Moji kolegové a specialisté na životní pojištění připraví několik nezávazných nabídek přesně podle vašeho zadání. Konečně víte, co ve smlouvě máte a za co budete platit. Konečně životko, které dává smysl.
  4. Zeptejte se na cokoliv Není vám v nabídce něco jasné? Máte dotazy k pojistným podmínkám nebo příkladům plnění? Ptejte se a my udělám maximum, abyste dostali rychle odpovědi na své dotazy.
  5. Sjednejte si jednu z variant Podpis přes SMS nebo displej vašeho telefonu? Moderní způsob, jak si sjednat životko. Už žádné otravné schůzky.

Proč si vyřídit životní pojištění online?

Zadejte několik údajů o své životní situaci, proberte detaily s Frenkeeho specialisty a máte jistotu, že si sjednáte životní pojištění, které skutečně odpovídá tomu, co řešíte a potřebujete. Jiné životní pojištění se hodí, když máte hypotéku, a jiné, když máte vysoce rizikové povolání. Proto je potřeba ho správně nastavit, abyste neplatili zbytečně za rizika, která se vás netýkají, a naopak nešetřili na rizicích, která jsou nejpravděpodobnější.

Jak správně nastavit životní pojištění?

  • Pojištění smrti zahrňte do životka, když máte děti nebo úvěry.
  • Závažnou nemoc nebo úraz zahrňte vždy, protože potřebujete podporu, když nebudete moci vydělávat peníze, a také můžete být odkázání na druhého, který bude muset svou výdělečnou činnost sám omezit, aby se o vás mohl postarat.
  • Invaliditu a trvalé následky se vyplatí pojistit na násobky ročního příjmu.

A je toho mnohem víc, na co nezapomenout, ale s Frenkeem si s nastavením životka nemusíte lámat hlavu. Vždy získáte životní pojištění, které dává smysl, má minimum výluk a my se za něj můžeme zaručit.

Často se ptáte

Píšu články o tom, co vás zajímá

Nebyly nalezeny žádné články